Головна » 2017 » Грудень » 3 » Заняття батьківського всеобучу
Заняття батьківського всеобучу

Відбулося чергове заняття батьківського всеобучу на тему "Роль сім'ї у збереженні здоров'я дитини". Присутніх привітав директор школи Тивоняк І Я.. Розпочала захід заступник директора з виховної роботи  Семенова Р.І., яка нагадала батькам про необхідність бережливого відношення до здоров'я дитини : "Здорова дитина - здорова держава". До слова запросили доцент а кафедри фармації Буковинського медуніверситету Музику Н.Я.. Вона цікаво розповіла присутнім про правила придбання, зберігання та використання лікарських препаратів, застосування дітям, шкідливість самолікування. Про правила подолання дитячої агресії розповідала практичний психолог Гузик С.М.. Соціальний педагог Русу І. В. доступно донесла інформацію про особливості подолання шкідливих звичок у школярів...
Дбаємо про наших дітей разом!

Переглядів: 58 | Додав: Lana | Рейтинг: 5.0/1