Головна » 2016 » Червень » 1 » Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
21:35
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Згідно плану роботи управління освіти Чернівецької міської ради, Указу Президента України від 25.10.2002р. за № 948 « Про концепцію допризовної підготовки і військово- патріотичного виховання молоді»,  наказу управління освіти Чернівецької міської ради № 148 від.05.04.16 «Про проведення Дня “Цивільного захисту» і тижня безпеки дитини» та з метою забезпечення безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу під час виникнення можливого стихійного лих , на виконання шкільного наказу

№129 від 15.04.2016 р.  з 18.04 по 22.04.2016 р. в школі проходив тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.  Відкриття  тижня розпочала  Семенова Р.І.., яка ознайомила присутніх із планом заходів.

Протягом тижня класні керівники та класоводи провели годину спілкування «Це повинен знати кожний» та  «Твоя безпека – це твоя уважність», під час яких учні ознайомились з основними правилами поведінки при виявленні незнайомого предмета, повторили правила поведінки у разі виникнення надзвичайної ситуації. Класоводи 1-4 класів проводили рольові ігри з безпеки життєдіяльності «У тітоньки Гігієни» та « В гостях у Айболита». У зв’язку з наближенням літнього періоду протягом тижня Зрибнєва І.В. організувала для учнів 5-9-х класів проведення  мінілекторію «Обережно на воді», « Увага! Блискавка!», «Обережно: змії», «Кліщі», «Піротехніка». Школярі отримали інформацію про основні правила поведінки на воді у літній період, вміння правильно обирати місця для купання, правила надання першої допомоги потопаючим ,про  поведінку під час грози, про правила поведінки в лісі, стиль одягу. щоб не потерпіти від зміїв, кліщів та надання першої допомоги, якщо така ситуація вже відбулася, про наслідки нерозумного використання піротехнічних засобів та ін.

         19.04 Зрибнєва І.В. провела практичне тренінгове заняття для учнів 10-х класів «Поведінка в екстремальних умовах», яке проходило із засвоєнням теоретичних знань та практичних навичок і вмінь, що мають допомогти у ситуаціях, які можуть статися вдома, надворі, у природі (лісі, біля водойм, горах). Діти навчилися надавати першу допомогу потерпілим. Заняття закінчили перевірочними завданнями і тестами практичного спрямування.

         19.04 була проведена конференція  для учнів 9-х класів « Сучасні проблеми безпеки життєдіяльності».  Діти поділилися набутими знаннями з ОБЖ, розглянули різноманітні проблеми та шляхи їх вирішення щодо збереження людського життя.

21-22.04 учні 5-х класів побували на екскурсії в пожежній частині, де разом з представниками героїчної професії розглянули основні причини загорання, умови горіння та припинення горіння, визначили шляхи гасіння пожеж різних видів. На завершення спілкування було проведено колективну роботу по складанню пам’ятки «Протипожежна безпека в оселі».

         Цього ж дня (22.04.) вихователі ГПД провели бесіди з учнями 1-4 класів «Сам собі допоможи», «Номери ці пам*ятай, при потребі – викликай»».

          20.04 учні 8-х класів мали змогу переглянути  та обговорити фільм «Наркоманія», під час якого діти побачили основні помилки, що роблять люди, починаючи вживати наркотики, наслідки наркотичної залежності,важкі шляхи її подолання .

 Учні 7-х класів  прийняли участь у вікторині «Поведінка в екстремальних умовах», а  6-х класів у брейн-рингу « Азбука безпеки», де вони мали змогу продемонструвати знання і вміння,  набуті на уроках з « Основ здоров*я».

    21 . 04. в актовій залі школи для учнів 5-10 кл. відбувся мобільний урок-зустріч з представниками  Управління ДСНС України у Чернівецькій області.Зокрема, головний інспектор, майор служби цивільного захисту Бабій П.В. провів інструктаж та бесіду щодо правил поведінки при виявленні вибухо-небезпечних предметів, пожеж та недопущення спалювання сухої трави та сміття.

    Учителі-філологи написали з дітьми твори-роздуми « Героїчна професія – рятувальник».Школярі  мали змогу висловити своє відношення до людей , яких ми з повагою називаємо – рятувальник. Найкращими визнано твори Чифурка І. (8 кл.).Кормищ Е. (10 кл.),Стрижак А. (8 кл.).

       Напротязі  Тижня діяла динамічна виставка-конкурс дитячих плакатів та малюнків на тему «Правила безпеки», яка сприяла на підсвідомому рівні закріпити знання з охорони та правил безпеки життєдіяльності. Найяскравішими були малюнки учнів 1-х, 3-А, 4-Б, 5-Б, 7-Б класів.

     22.04 заступник директора з виховної роботи Семенова Р. І. підвела підсумки тижня та відзначила найактивніших учасників.

 

Переглядів: 167 | Додав: Lana | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]