Головна » 2016 » Грудень » 4 » Тиждень літератури рідного краю
19:28
Тиждень літератури рідного краю

Звіт

про проведення

тижня літератури рідного краю

З 21.11.16 - 25.11.16 р. у Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 було проведено тиждень літератури рідного краю.

Тиждень розпочався у понеділок виставкою-екскурсом «Їх імена носять вулиці рідного міста», яка відбулася у бібліотеці школи . Тут учні мали можливість ознайомитись зі збірками книг найбільш відомих митців буковинського слова.

Цього ж дня коридори школи прикрасили стіннівки під загальною назвою «Чернівці – місто видатних письменників». Школярі могли ознайомитись із життям і творчістю Тамари Севернюк, Галини Тарасюк, Дмитра Загула та інших відомих буковинських письменників.

Гайдук З. В. 22 листопада провела поетичну читальню «Чарівні слова Тамари Севернюк», у якій були задіяні учні 6-Б класу. Діти розповідали про життя, творчість та мистецьке хобі Тамари Артемівни, декламували поезії.

23 листопада Гараздюк О. І. разом із учнями 8-Б класу провела урок-реквієм Д.Загула «Талант не згасили вітри Колими». Вчитель наголосила та тому, що поета можна з гідністю назвати «сурмачем нової днини», «буковинським співцем», «співаком доби нової», «співцем сонця і свободи», «сином Буковини», «співцем буковинського краю», «славним сином Буковини», «речником української національної ідеї», талант якого не згасили вітри Колими. Також цього дня під керівництвом Жук М.Г. було проведено позакласний захід «Образ України, Буковини в творчості Д.Загула».

І.Є.Чифурко 24 листопада разом із учнями 5-11 класів відвідали концерт у філармонії, присвячений 65 річниці від дня народження Н.Яремчука та збагатились новими  враженнями і думками. Там діти відпочили під слова і музику відомих буковинських поетів і музикантів, навіть влаштували невеличкий танцювальний трек.

25 листопада Скорик К. А. провела урок на тему «Магія поезії Галини Тарасюк». Учні відкрили для себе Галину Тимофіївну як поетесу, прозаїка, критика, перекладача.

 

Переглядів: 98 | Додав: Lana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]