Головна » 2016 » Червень » 1 » Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху
21:29
Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 10. 03.2016 №1/9-121, відповідно до статті II Закону  України “  Про дорожній рух» та листа Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації від 18.03.2016 №2/4-258 ,  на виконання наказу управління освіти Чернівецької міської ради №01-15/472  від 22.03.2016 року, з метою профілактики дорожньо-транспортного  травматизму серед учнів та вихованців , на виконання шкільного наказу №  від 13.05.2016р. «Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху» у школі з 16.05.2016 по 20.05. 2016 року проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. На урочистому відкритті 16.05.2016р. заступник директора з виховної роботи Семенова Р.І.  ознайомила присутніх із планом проведення Тижня безпеки дорожнього руху.

             Під час проведення класних годин  учні  класу разом із класними керівниками   повторили правила переходу доріг, правила поведінки у транспорті, на зупинках та склали  маршрут «Безпечний шлях до школи».

              Протягом тижня класниками керівниками та  класоводами 1-4 класів були проведені зустрічі з батьками-водіями різних транспортних засобів «На дорозі всі рівні», де учні мали змогу ознайомитися з основними правилами дорожнього руху під час їзди на велосипеді, мотоциклі, машині, мопеді та отримати відповіді на питання, що їх зацікавили.

            18 травня   Зрибнєвою І.В. та класоводами 1-4 класів були оформлені виставки малюнків «Безпека на дорозі».  Цього ж дня вихователі ГПД 1-4 класів провели ситуативні ігри «Світлофор».

            19 травня під керівництвом вчителя основ здоров’я  Зрибнєвої І.В. був проведений рейд «Перехрестя», під час якого  учні  9-А та 9-Б класів на розі вулиць Головної-Шевченка нагадували учнівський молоді правила дорожнього руху, роз’яснювали порушникам правил наслідки їхньої необізнаності та неуважності.

           Протягом 19-20 травня  вчителем Зрибнєвою І.В. були проведені вікторини «Правила дорожні знать повинен кожен» та «Знавці правил дорожнього руху». Переможцями стали: Чачіашвілі Катерина, Пешкова Анастасія, Никитюк Дмитро – учні 7-А класу, Чевка Катерина, Гіждеван Аліна, Боднарук Христина, Суховерська Анна – учні 7-Б класу.

         Цікавими та змістовними були конкурс загадок та кросвордів «Веселий світлофор» для учнів 5-х класів та гра «Засоби регулювання дорожнього руху», під час яких діти мали можливість продемонструвати не тільки теоретичні знання, а й практичні.

        20 травня було проведено усний журнал для учнів 5-8 класів «Основні правила руху дорогою». Учні 8-Б класу ознайомили з основними дорожніми знаками, дорожньою розміткою, видами пішохідних переходів, правилами руху дорогою без тротуару тощо.

        Цього ж дня  з  учнями 6-х класів  під керівництвом Зрибнєвої І..В. провели тренінг, де були представлені різні ситуації поведінки пасажира в громадському транспорті.

           На урочистому закритті Тижня безпеки дорожнього руху було підведено підсумки та відзначено найактивніших учасників тижня.

Переглядів: 175 | Додав: Lana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]