Головна » 2018 » Лютий » 11 » Поради для батьків під час карантину
Поради для батьків під час карантину

Поради для батьків

Шановні батьки!    ПІД ЧАС КАРАНТИНУ РАДИМО:

1.Не залишайте  дітей – учнів початкової школи  без нагляду, а учнів середньої і старшої школи – контролюйте по телефону!

2. Дбайте про безпеку своїх дітей,  нагадуючи  їм  про  дотримання  правил безпечної поведінки в побуті.

3.Щоденно ненав*язливо нагадуйте про  навички  культури  безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні із вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками.

4. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюються ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди — потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

5 Не допускайте ігор на будівельних майданчиках та біля них

6 Не дозволяйте доньці чи синові бути на вулиці без нагляду дорослих у вечірній та нічний час.

7.Наголошуйте про те, щоб діти, вийшовши прогулятися, нічого чужого не брали та своєю поведінкою не створювали криміногенної ситуації (бійки, крадіжки, брутальна поведінка).

8. Пам'ятайте: дорога та залізниця - не місце для ігор та безпечної поведінки.

9. Категорично забороняється, перебуваючи на прогулянці: наближатися до обірваних проводів ближче 8 м.; залазити на опори ліній електропередач; відчиняти двері та проникати в трансформаторні підстанції.

10. Обов'язково наголошуйте доньці чи синові (при відсутності дорослих вдома) про те, що не можна відкривати двері незнайомим особам.

11. Не дозволяйте дітям гуляти біля водоймищ. Пам'ятайте: з водою не жартують!

12.Найкраще під час карантину обмежити перебування  дітей  в людних місцях, бути вдома: освоювати шкільний матеріал, отриманий дистанційно.

Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих

Переглядів: 130 | Додав: Lana | Рейтинг: 0.0/0