Головна » 2016 » Вересень » 12 » Міжнародний день грамотності
10:31
Міжнародний день грамотності

Міжнародний день грамотності

8 вересня – Міжнародний день грамотності – свято, що відзначається щорічно 8 вересня та символізує досягнення усього людства, адже грамотність – це один із критеріїв, який відрізняє прогресивне суспільство від примітивного.

Починаючи з 1966 року ЮНЕСКО (Організація ООН з питань культури, науки та освіти) відзначає Міжнародний день грамотності, намагаючись саме в такий спосіб мобілізувати міжнародну думку та привернути увагу суспільства, щоб викликати його інтерес до активізації зусиль, спрямованих на розповсюдження грамотності. Традиція щорічно відзначати цей день започаткована відповідною рекомендацією Всесвітньої конференції міністрів освіти з ліквідації неграмотності, що відбулася в Тегерані у вересні 1965 року.

Учні та вчителі Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 теж долучилися до святкування. Був проведений інформаційний експрес «Міжнародний день грамотності», учасники якого розповіли про виникнення свята, навели деякі статистичні дані щодо кількості неграмотних людей у світі та підсумували:  «Грамотність є правом людини і основою для навчання протягом всього життя, правом на кращий добробут та джерело існування. Це стимул стійкого та всебічного розвитку особистості».

Презентацію «До витоків писемності» підготували учні 8-Б класу.Усний журнал  «Грамотність – запорука успіху людини»провели п’ятикласники.Серед учнів 5-11 класів відбувся конкурс колажів «Мова єднає націю».

Учні 2-9 класів написали  навчальні диктанти. Класні керівники і класоводи 1-11 класів провели години спілкування  «Бути грамотним – модно завжди».

        

        

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 150 | Додав: svetulea | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]