Головна » 2016 » Травень » 4 » День народження І.Я.Франка
20:15
День народження І.Я.Франка

У квітні у Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 пройшли заходи, присвячені 160 річниці з дня народження І.Я.Франка.  

Для учнів 1-11 класів було проведено інформаційні хвилинки «У цьому імені – слава України», а також конкурс на краще виконання творів І.Франка «І творчості прекрасна мить».

 Перегляд і обговорення фільму за п’єсою І.Я.Франка «Украдене щастя» організовано вчителем української мови та літератури Чифурко І.Є. для учнів 9-10 класів. Усний журнал «Вшанування пам’яті І.Франка» провела вчитель української мови та літератури Гайдук З.В. разом із учнями 5-Б класу.

Учителі та батьки відвідали інтегрований урок роботи над перекладом «І.Франко – майстер перекладу сонетів Шекспіра», який в 11 класі провела вчитель англійської мови Спінова Ю.В.

Створювати презентації в програмі Power  Point «Головні герої казок І.Франка»  вчила  учнів 5-Б класу вчитель інформатики Гуцу С.І.

Флешмоб для учнів 11 класів «Твоїм будущим душу я тривожу» (за поемою І.Франка «Мойсей») у Чернівецькому музеї народної архітектури і побуту організувала вчитель української мови та літератури  Чифурко І.Є.

У віртуальний велотрек «Географія подорожей І.Франка» відправилися десятикласники під керівництвом учитель географії Губатюк Н.С.

До святкування долучилися і учні молодших класів. Виставка малюнків до казок І.Франка  була розміщена у коридорах першого корпусу.

Інсценування казок  І. Франка «Ріпка» і  «Лисичка-кума» для учнів 3-4 класів показали  Погорелова О.О. і  Казмірук Ю.А.

Коровіна А.Г. провела подорож до країни казки І. Франка «Лисичка та Журавель» . Сокач Л.П. разом із уз другокласниками групи продовженого дня переглядала  фільми-казки за творами  І. Франка.

   

   

 

 

Переглядів: 130 | Додав: Lana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]