Головна » 2017 » Жовтень » 18 » Авторська педагогічна майстерня учителя Чифурко Ірини Євгенівни
20:54
Авторська педагогічна майстерня учителя Чифурко Ірини Євгенівни

«…Учитель повинен свідомо йти в ногу з сучасністю,

пройматися і надихатися силами, що пробудилися в ній…»

А.Дістєрвег

 

 

 

 

Сучасний урок не можна уявити у наш час без комп’ютерних технологій. Під час їх використання знання набуваються різними каналами сприйняття, тому краще засвоюються, запам’ятовуються. Інтеграція ІКТ та сучасних педагогічних технологій створює умови для мотивації вивчення будь-якого предмета, стимулює пізнавальний інтерес до нього, підвищує ефективність навчання і самонавчання, якість освіти.

З метою реалізації міського довготривалого проекту «Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури: знаю, вмію, поділюся», набуття досвіду вчителями використання ІТ-технологій на української мови та літератури  13 жовтня 2017 року розпочала роботу авторська педагогічна майстерня  учителя  ЗОШ №4 Чифурко Ірини Євгенівни з проблеми  «Використання ІТ-технологій на уроках української мови та літератури».

Перше заняття присвячувалося хмарним технологіям. Воно складалося з теоретичної та практичної частини. Розкриваючи теоретичне питання «Googlе-сервіси в навчальній діяльності вчителів української мови та літератури: технічний аспект», Ірина Євгенівна детально розкрила суть понять «Google-акаунт»,  «Gmail», «Google Docs»,  «Google Drive». Найбільший інтерес викликала вправа «Веббінг». Це метод побудови логічних структурованих зв’язків між явищами і подіями. Ґрунтується він на асоціативних і логічних елементах розумової діяльності.

«Іду своїм уже осіннім містом.

Іду по золоту.

І у думках своїх несу

Неписані слова…

  • Ніколи не бійся робити щось нове. Навіть якщо воно дуже дивне. Завжди знайдеться хтось, хто зуміє оцінити.
  • Найстрашніший ворог – це наш сумнів. Через нього ми втрачаємо те, що могли б отримати, але навіть не спробували.
  • Головне – зробити перший крок. Це найважче.
  • Завжди є привід посміхнутися. Не сумуй».

 

Переглядів: 62 | Додав: svetulea | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]