12.12 – 16.12 2016

 

Мета проведення тижня — виховувати та підтримувати у школярів мотивацію до оволодіння іноземною мовою; розширити знання учнів про культуру країни, мова якої вивчається; формувати лінгвокраїнознавчу компетенцію школярів, навчити учнів працювати з додатковою літературою.

Учні виключно всіх класів взяли участь у різноманітних заходах. У 1-А класі бул проведен демонстраційний урокMy family вчитель Портей Р М, а у 6-7 класах проведен урок-змагання Master Chef вчитель Колодрівська Н В.

 Наймолодші учні школи приняли участь у  змаганні- подорожі “ABC land “   виконували завдання “Unscramble poems” вчитель Портей Р М.


14 грудня було оголошено Днем англійської мови “ShakespeareDay”, було проведено ряд заходів: у 8- 9 класах – “Shakespeare Reading”, а у 10-11 класах – Круглий стіл «Життя і творчість Шекспіра».

 

Святкова атмосфера в школі сприяла успішній реалізації всіх наших спільних задумів. Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!