2016 – Рік англійської мови в Україні

          2016 рік оголошено роком англійськоїмови в Україні. Відповідний Указ підписав президент України Петро Порошенко 17 листопада 2015 року 

Рішення про оголошення 2016 року роком англійської мови в Україніу схвалене з метою сприяння її вивченню для розширення доступу українців до світових можливостей, забезпечення інтеграції України до європейського простору та підтримки програми GoGlobal, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку.

Кабінету Міністрів України доручено розробити і затвердити комплекс заходів на 2016 та наступні роки, що будутьспрямовані на активізацію вивчення громадянами англійськоїмови.

Передбачається активізація участі українських шкіл в навчальній програмі Європейського Союзу “Е-TwinningPlus”, розширення мережі літніх мовних таборів, започаткування проекту підвищення фахової кваліфікації педагогічних працівників з англійськоїмови.

Планується запровадження освітніх теле- та радіо програм із вивчення англійської для різних категорій населення, поширення практики демонстрування фільмів англійською із субтитруванням державною мовою, активізація ведення англомовної версії офіційних веб-сайтів органів державної владито що.