: Тим , хто виявить бажання пройти пробне ЗНО, необхідно з 08 січня до 31 січня 2019 року зареєструватися, дотримуючись усіх вимог, на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти (ІФРЦОЯО) www.test.if.ua та оплатити участь у пробному тестуванні в банківських установах України, уважно перевіривши квитанцію про оплату у частині призначення платежу.

 

‘Вартість пробного тестування з одного предмета – 138 грн.

 

ü Під час реєстрації самостійно обиратимемо місто проходження пробного ЗНО із запропонованого переліку. Про свої пункти проведення пробного ЗНО кожен  зможе самостійно дізнатись з інформаційної сторінки на сайті ІФРЦОЯО www.test.if.ua «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» після 25 лютого 2019 року.

 

☺ Для отримання результатів пробного ЗНО кожному  потрібно буде увести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

  • 16-18 березня (українська мова і література);
  • 23-25 березня (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).

 

☼ Результати тестування для учасників пробного ЗНО, які скористаються сервісом, буде оприлюднено на інформаційних сторінках: 22 березня - з української мови і літератури, 29 березня - з інших предметів.

 

( Багатоканальний номер «гарячої лінії» ІФРЦОЯО 0342-75-09-75, за яким можно отримати додаткову інформацію про зовнішнє незалежне оцінювання.